Nagrody i wyróżnienia

  W 2020 w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej, MDDP nagrodzona została w prestiżowej kategorii przełomowych wyroków, a trójka partnerów zajęła pierwsze miejsce w aż trzech kategoriach: VAT, Postępowania podatkowe oraz Międzynarodowe prawo podatkowe. Tegoroczny ranking potwierdził, że zespół VAT MDDP jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie w Polsce, a Tomasz Michalik uznany został za wiodącego eksperta w VAT w Polsce.

  W XIV Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazeta Prawna, w kategorii indywidualnej wyróżnione zostały: Justyna Bauta-Szostak (CIT) oraz Magdalena Marciniak (Ceny Transferowe).

  Magdalena Marciniak jest jedyną polską ekspertką nominowaną przez prestiżowy International Tax Review do tytułu Transfer Pricing Practice Leader of the Year w konkursie European Tax Awards 2020.

  MDDP otrzymała w 2018 r. tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce oraz już czterokrotnie tytuł Najlepszej Firmy Doradczej w zakresie Cen Transferowych w Polsce w rankingu European Tax Awards organizowanym przez opiniotwórczy magazyn International Tax Review.

  MDDP w 2017, 2018 i 2019 r. została wymieniona jako jedyna polska firma wśród liderów rynku doradztwa transakcyjnego w rankingu “Tax Transactional” przygotowanym przez International Tax Review, a 2018 i 2019 r. nagrodzona przez Rzeczpospolitą za obsługę prestiżowej transakcji klienta z branży nieruchomości.

  W rankingu dziennika Rzeczpospolita, MDDP została uznana za najbardziej innowacyjną firmą podatkową w 2018 r. Kapituła nagrodziła aplikacje VATcheck, NIPcheck, SAFETYcheck oraz MDRcheck, które służą automatyzacji procesów związanych z obowiązkami podatkowymi.

  Prowadzone przez MDDP sprawy przed sądami krajowymi i przed TSUE zostały nagrodzone w 2018 r. w rankingach Dziennika Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej.

  MDDP jest uznawana za wiodącą firmę doradztwa podatkowego przez Practical Law Company,  Legal  500,  Chambers  and Partners, Global Law Experts i Lawyer Monthly.

  Aż 5 ekspertów MDDP znajduje się w gronie najlepszych specjalistów VAT wymienianych przez International Tax Review.

  W dotychczasowych rankingach doradców podatkowych publikowanych przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną oraz Forbes, MDDP zajmuje wysokie piąte miejsce w kategorii największych firm, a partnerzy MDDP są wymieniani w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach.

  Według Global Law Experts MDDP Olkiewicz i Wspólnicy ma wiodącą pozycję w Polsce jako kancelaria specjalizująca się w Corporate Restructuring i prawie korporacyjnym, a Legal’s Finest uznało Tomasza Olkiewicza rekomendowanym prawnikiem w zakresie prawa korporacyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl